آیا اسیدهای چرب امگا 3 برای بیماری های قلبی مفید هستند؟

سرطان اکنون قاتل شماره یک در ایالات متحده با بیماری قلبی در ثانیه دوم است. سالانه صدها هزار نفر بر اثر بیماری قلبی می میرند و طبق انجمن قلب آمریکا بسیاری از این مرگ ها قابل اجتناب است. ما قصد داریم در مورد نقش اسیدهای چرب ضروری امگا 3 در این پیشگیری صحبت کنیم.

به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر هستند که از داروهای ضد انعقاد مختلف از هترین متخصص قلب در مشهد جمله آسپرین برای کمک به رقیق سازی خون برای جلوگیری از حملات قلبی استفاده می کنند. اگر خون چسبندگی کمتری داشته باشد ، احتمال کمتری وجود دارد که باعث سکته مغزی یا حمله قلبی شود.

تنها رقیق کننده خون مصرفی من اسیدهای چرب ضروری امگا 3 است که در روغن ماهی موجود است. من توصیه نمی کنم که هر داروی تجویزی را که استفاده می کنید متوقف کنید اما شاید شما و پزشک بتوانید در مورد برنامه خود تجدید نظر کنید.

کارشناسان عدم تجویز پزشکان آمریکایی را تحریف می کنند

این عنوان عنوان شماره 3 اکتبر 2006 نیویورک تایمز بود. این مقاله شامل مقاله ای می باشد که مطالعه آن برای هر پزشکی در آمریکا ضروری است. عنوان این بود: “در اروپا این روغن ماهی است بعد از حملات قلبی ، اما در ایالات متحده نیست” خلاصه مقاله این بود که تقریباً در مورد هر بیمار قلبی اروپایی که از حمله قلبی جان سالم به در برد ، با نسخه ای از روغن ماهی امگا 3 یا دستورالعمل هایی برای تهیه آن به خانه می رود.

این قسمت بعدی جالب است. تقریباً 60٪ پزشکان ایالات متحده از اسیدهای چرب ضروری موجود در روغن ماهی آگاه هستند و معتقدند که آنها در جلوگیری از حمله قلبی دوم موثر هستند. با این حال ، کمتر از 20٪ در واقع آن را تجویز یا پیشنهاد می کنند. آنها به جای یک راه حل طبیعی ، داروهای گران قیمت با انواع مواد شیمیایی را ارائه می دهند.

تایمز به نقل از دکتر تری جاکوبسون ، یک متخصص قلب و عروق پیشگیری در دانشگاه اموری در آتلانتا گفت: “بیشتر متخصصان قلب در اینجا امگا 3 نمی دهند حتی اگر داده ها از آن پشتیبانی کنند – قطعاً ارتباط قطع شده است. آنها بسیار کند عمل می کنند تا بتوانند از این روش درمانی استفاده کنند.”

خبرنگار تایمز همچنین با دکتر ماسیمو سانتینی ، رئیس قلب و عروق در بیمارستان سان فیلیپو نری رم مصاحبه کرد ، وی خاطرنشان کرد که در ایتالیا ، عدم تجویز روغن ماهی توسط پزشک توسط یک بیمار قلبی ، “به معنای بد قضائی است …”.

من می دانم که من نقل قولهای زیادی را در اینجا می آورم اما فکر می کنم مهم است که بدانم روشهای بهتری برای درمان یا پیشگیری از بیماریهای قلبی وجود دارد نسبت به بسیاری از توصیه های ارائه شده. خبر خوب این است که به آرامی ، خیلی آرام ، متخصصان قلب و عروق در ایالات متحده از اسیدهای چرب ضروری امگا 3 به عنوان بخشی از روند بهبود بیماران استفاده می کنند.