چگونه می توان پروانه ساخت خود را به طور کارآمد دریافت کرد!

اکنون که نقشه های گاراژ خود را انتخاب کرده اید و تقریباً آنچه را که می خواهید می دانید ، احتمالاً می خواهید تصمیم بگیرید که آیا توانایی ساخت آن گاراژ جدید را دارید. این معضلی است که بسیاری از افراد در فکر ساخت گاراژ دارند. نادر ، به ویژه در مورد آنچه که هزینه گاراژ شما دریافت می کند ، همیشه یک پاسخ اساسی نیست و بسته به بخشی از وضعیت شما ، می تواند تفاوت چشمگیری داشته باشد.

اگر احساس ناراحتی در طراحی داخلی دارید و نیاز به استفاده از یک متخصص ، متخصص دارید. خرید نرم افزار طراحی داخلی گام به گام شما را در مورد نحوه طراحی دفاتر خود راهنمایی می کند. برنامه طراحی داخلی دقیقاً عالی است زیرا به شما اجازه می دهد اتاق شما را به صورت مجازی طراحی کند. قبل از اینکه متعهد به رنگ آمیزی و سایر تزیینات شوید می توانید درک کنید برنامه نرم افزاری همچنین به شما پیشنهاداتی در مورد رنگها و کفپوش ها می دهد.

یک خانم پیر در مورد برخی تعمیرات منزل که باید در اسرع وقت برطرف شود با او تماس گرفت. پیمانکار به خانه او رفت ، به تعمیرات نگاه کرد و به او سنج داد. او این برآورد را تأیید کرد و پیمانکار از او خواست تا یک پیشنهاد نهایی را بدست آورد.

این هفته ما در مورد چگونگی یافتن یک پیمانکار توانمند ساختمان برای ساخت مجاورت بحث می کنیم. و از آنجا که این مجموعه اخیراً تاکنون پخش شده است ، این بخش با تخصص شخصی من مطابقت دارد و بیشترین زگیل ها را به شما ارائه می دهد. همانطور که در تمام ستون های من فقط اسامی برای محافظت از بی گناهان ، نادانان و بیش از حد دعوا تغییر یافته است.

خوب ، به نظر نمی رسد نام من در قرارداد اجاره به خون امضا شده باشد و فضا برای دو سال بعد از آن بود ، موفق شوید یا شکست بخورید. این یک اتاق بزرگ بزرگ بود ، حدود 1600 فوت مربع ، با یک فضای ذخیره سازی جزئی و دو سرویس بهداشتی در نهایت برگشت. زمین بتونی رنگ شده بود ، پایه سایه ای عجیب از نارنجی بود ، نیمی از چراغ ها کار نمی کردند ، و بدون آب گرم و خنک کننده بود. و این فقط موافقت کرد که سطح را خراشیده کند. ده ها مورد دیگر وجود دارد که تعمیر و نصب آنها قبل از اینکه بتوانم در آن زندگی کنم ، لذت می برند.

برق شما می تواند شدت موقتی را تحمل کند. این فقط یک ماده است در بازسازی ساختمان قرار دادن یک تیر برق موقت و تماس با شرکت برق محلی برای بازرسی ، سپس پیوست شود.

اولین قدم این است که بفهمید چه سیستم اندازه و به سادگی چه قدرتی برای تولید خانه شما تولید می شود. بودجه و در دسترس بودن تجهیزات شما ممکن است تغییر کند ، یک فرد می تواند سیستم را با توجه به آنچه اکنون نیاز دارید تنظیم کند.

قبل از اینکه یک شرکت طراحی واقعی استخدام کنید ، بدون درخواست نمونه کارها این کار را انجام دهید. کارهای قبلی آنها را دقیقاً بررسی کنید که آیا طراحی آنها را دوست دارید یا نه. برای کار با سختگیر عجله نکنید. وقت خود را صرف تحقیق کنید و شرکت مناسب پروژه خود را بیابید. یافتن یک شرکت طراحی داخلی می تواند شما را در مقدار زیادی از سردرد صرفه جویی کند.